Pļaviņu vidusskolā viesojas SIA Krauss pārstāvji

IMG-20231121-WA0005

Studiju vai karjeras izvēle ne visiem ir viegla. Lielākajai daļai jauniešu pirms šīs izvēles ir vērts apdomāt , kas ir tas, ko es savā dzīvē vēlos – kādu dzīvi es gribu, ko es labprāt mācītos, ar ko man patīk nodarboties, kas mani aizrauj, interesē, kādi mācību priekšmeti padodas. Atbildes uz šiem jautājumiem palīdzēja meklēt 100% Latvijas uzņēmums un Eiropas līderis bērza apaļkoka zāģēšanā un bērza masīvkoka izstrādājumu ražošanā – SIA Krauss. Uzņēmuma pārstāvji Ērika Cielava (personālvadītāja) un Emīls Penēzis (ražošanas vadītājs) 21. novembrī iepazīstināja 9. – 12. klases skolēnus ar uzņēmumā ieņemamajiem amatiem – pieprasītākajām profesijām, uzņēmuma sadarbības partneriem un apgrozījumu, darbinieku skaitu, zāģēšanas jaudu un ražošanas darba organizāciju. Ieskicēja arī kokapstrādes nākotnes perspektīvas, produktu klāstu un atalgojuma līmeni. Uzņēmums novērtē darbiniekos atbildību, ātrumu un inovāciju. Jaunieši tika aicināti apgūt mehāniķa, mehatroniķa, lietveža, grāmatveža, autoiekrāvēja vadītāja, IT speciālista, traktortehnikas vadītāja un loģistikas speciālista profesijas. Piedāvājums ir plašs. Ko izvēlēties? Atliek padomāt un sākt ceļu uz izvēlēto mērķi!

skolotāja Aiga Bērziņa