Darba plāns 6. – 10. novembris

Pirmdiena, 6. novembris
13.10 – 15.00 pasākums “Tikšanās Pļaviņās – Latvijas armijas šūpulī” Odzienas ielā 2a, Pļaviņās, piedalās 9.b klase

Otrdiena, 7. novembris
10.00 – 12.30 Novada (II posma) olimpiāde angļu valodā 10. – 12. klasēm 20. kab. (piedalās: K.K. Brūniņa, A. Čepule, A. Misiņa, N. Gasperoviča, V. Kažemaka)
15.00 Aizkraukles novada Izglītības iestāžu vadītāju informatīva sanāksme ar pašvaldības vadību un nodaļu vadītājiem (I. Luksa)
15.10 MP sanāksme 201. kab.
18.00 Skolas padomes sēde 201. kab.

Trešdiena, 8. novembris
10.00 – 12.30 Novada (II posma) olimpiāde angļu valodā 7. – 9. klasēm 20. kab. (piedalās: L. P. Nagle, A. Andersone, E. F. Vadonis, E. Eņģele, E. Kurcalte, M. Vaivode, A. Paļuga, A. Duntavs, G. Peltiks, I. Miķelsone, K. P. Abitkina, L. Silasproģe, L. Paļuga, M. Ozoliņa)
Profesionālās pilnveides kursi “Vērtēšanas sistēmas un prakses pilnveide pilnveidotā mācību satura un pieejas īstenošanā” Jēkabpilī (L. Ivanova, I. Luksa)
Profesionālās pilnveides kursi “Direktora vietnieku loma pilnveidotā mācību satura ieviešanā un jaunievedumu nostiprināšanā: datu pratība ieviešanas kvalitātes izvērtēšanai” tiešsaistē (L. Ivanova)
Pieredzes apmaiņas brauciens uz Smilteni (G. Bramane-Kaminska)

Ceturtdiena, 9. novembris
10.00 – 12.00 Novada (II posma) olimpiāde angļu valodā 4. – 6. klasēm (piedalās: A. Ivanovs, M. Briedis, L. Ošlapa, A. Andersone, A. Striķis, E. Baltā, M. Roziņa, E. Pujāte, H. Eriksons, R. Valdbergs)

Piektdiena, 10. novembris
Lāčplēša dienai veltīta Ierindas skate
Mārtiņdienas tirdziņš 1. – 4. kl.
9.00 – 14.15 Darbinieku novērtēšanas apmācības vadītājiem tiešsaistē (I. Luksa, S. Kupča)
SEB Skolu vēstnešu programmas atklāšanas pasākums Rīgā (piedalās: A. Gorpeņuka, K. Kondrāte, R. Pakers-Gasperovičs)