Zīmējumu konkurss Latvijai

Darbu iesniegšana ir noslēgusies!

Balsojiet, kura bērnudārza grupiņa vai skolas klase iegūs vērtīgas konkursa balvas!

Apskatīt visus darbus un nobalsot iespējams šeit.
zimejumu-konkurss-Latvijai

Veikals “Rotaļnīca” aicina Latvijas bērnudārzus, skolas un citas izglītības iestādes iesaistīties aizraujošā konkursā, sarūpējot skaistu apsveikumu Latvijai dzimšanas dienā un piedaloties vērtīgu balvu izlozē! Balvu fonds – 3300 EUR! Pirmie 50 dalībnieki saņems garantētu dāvanu 50 eiro vērtībā!

Katrs dalībnieks iesniedz vienu darbu. Dalībnieks var būt skolas klase, bērnudārza grupiņa vai izglītības iestādes bērnu grupa, kas kopīgi sagatavojuši radošu zīmējumu, kolāžu vai citas formas mākslas darbu, vēlams A4 formātā, – “Sveiciens Latvijai dzimšanas dienā”.

Darbu iesniegšanas termiņš: 06.11.2023. Sarūpētos apsveikumus var iesniegt gan elektroniski, nosūtot tos uz info@rotalnica.lv, gan nogādājot darbiņus veikalā ”Rotaļnīca” – Rīgā vai Valmierā!