Fizikas festivāls

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Rīgā, Hanzas peronā 15. aprīlī notika konkursa “Fizmix Eksperiments” pusfināls. Arī mūsu skolas komanda nolēma piedalīties šajos fizikas svētkos, kur varēja izbaudīt dažnedažādas aktivitātes, kas saistītas ar fiziku un dabaszinātnēm.

Paralēli pusfinālam “Jauno fiziķu skolas” lektori vadīja lekcijas par kvantu fiziku. Notika arī diskusija par to, kam jānotiek, lai augtu eksakto zinātņu popularitāte, jo šajā ziņā situācija Latvijā ir sliktākā Eiropā – šo virzienu izvēlas arvien mazāk jauniešu, akcentēja fiziķis Mārcis Auziņš.

Saulainā, pavasarīgā diena kvalitatīvi tika pavadīta burvīgā gaisotnē.

Izsaku pateicību skolēniem: Sofijai Pakalkai (9.a kl.), Viviānai Jaudzemai (9.a kl.), Nikolai Krūmiņai (9.a kl.), Keitai Kristiānai Brūniņai (9.b kl.) un Rolanam Adašķevičam (9.a kl.) par piedalīšanos šajā konkursā.

Anita Seikovska, fizikas skolotāja