Akcija „Nepiesārņosim skolu, ēdīsim ēdnīcā!”

16. oktobris – pasaules pārtikas diena! Šīs pārtikas dienas ietvaros Latvijā notika dažādas aktivitātes, piemēram, Rīgā bezpajumtniekiem tika dotas siltas pusdienas. Savukārt, mūsu skolā pārtikas dienā aizsākās nedēļu gara akcija „Nepiesārņosim skolu, ēdīsim ēdnīcā!”. Skolā tika izlikti plakāti ar aicinājumu skolēniem ēst ēdnīcā un nepiesārņot skolu ar atkritumiem.

Tika novērota liela skolēnu atsaucība, jo vairums skolēnu pusdienas vai nopirktos našķus ēda ēdnīcā.

Manuprāt, šī akcija ir ļoti vērtīga un noderīga, jo palīdz skolā uzturēt kārtību un atgādina, ka tieši skolas ēdnīca ir tā vieta, kur vajadzētu ēst.

Akcija norisinās no 16. līdz 23. oktobrim, taču arī pēc šīs nedēļas būtu vēlams ievērot iekšējās kārtības noteikumus un ēst tam paredzētajās vietās! :)