Zinību diena 2024

Zināšanas-
Ir drēbes, kuras vienmēr ir modē;
Ir kāpnes interesantām iespējām;
Ir vairogs un zobens absurda situācijās;
Ir recepte jaunu noslēpumu atklāšanai;
Ir ēdiens prātam, bez kura nav iespējama attīstība.

Rīts, saule smaida mazliet nedroši- kā sakautrējusies, rasas mazgāti, smaržo dārzā āboli zem ābelēm.
Un tad no mājām iznāk Cilvēks, lai dotos ceļā…

Kāds vēl pavisam mazs un skolotājai nestās gladiolas lielākas par pašu, kāds – jau paaudzies, spurains un spītīgs, un visu apšaubošs, cits- it kā jau pavisam pieaudzis, bet vienalga – mazliet uztraucies un nedrošs.

Šogad 2.septembra rīts ir īpašs, kad aizsākas kaut kas jauns un nezināms. Un šis ir īpašs ceļš, kuru šajā saulainajā dienā aizsāk Cilvēkbērns, vienalga – augumā liels vai mazs, jo tas gan ļauj, gan liek doties uz priekšu, apliecinot savu gribu un varēšanu augt.

2024./2025. mācību gadu Pļaviņu vidusskolā uzsāka 405 skolēni, no kuriem 48 vēra 1. klases durvis.

Lai maziem un lieliem skolēniem šajā mācību gadā piepildās sapņi, ieceres un sasniegti pašu izvirzītie mērķi! Vecākiem – allaž atcerēties, ka skolotāji un vecāki ir sadarbības partneri ar kopīgu mērķi! Skolotājiem – atrast prieka, spēka un mīlestības avotu, kur pasmelties brīžos, kad tas nepieciešams!