Mana veselīgā ēdienkarte

Sākumskolas skolēni no 1.a (sk. I. Kunga), 1.b (sk. S. Kļaviņa) un 2.b (sk. S. Fišmeistare) piedalījās radošo darbu konkursā “Mana veselīgā ēdienkarte”, kas tika organizēts kā viena no programmas “Piens un augļi skolai” aktivitātēm. Radošo darbu konkursu “Mana veselīgā ēdienkarte” organizēja Lauku atbalsta dienests sadarbībā ar nodibinājumu “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”.

Konkursa mērķis: radošu un izglītojošu aktivitāšu veidā 1. – 4. klašu skolēniem sniegt informāciju par piena un augļu nozīmi, to pozitīvo ietekmi uz veselību un labsajūtu, kā arī veicināt veselīgu paradumu ieviešanu un nostiprināšanu jau bērnībā.

Konkursa norises laikā skolēni meklēja informāciju par veselīgu pārtiku, skatījās mācību filmas par uzturu, diskutēja un izveidoja radošus darbus- plakātus, kas attēloja to, kā viņi redz savu ideālo veselīgo ēdienkarti.