Sasniegumi latviešu valodas un literatūras olimpiādēs

5. februārī tiešsaistē norisinājās novada (II posma) latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5. – 6. klasēm, kurā Armands Striķis (6.a klase, skolotāja Sandra Silirova), Evita Pujāte (6.a klase, skolotāja Laura Avotiņa) ieguva 1. vietu,  Renārs Valdbergs (6.a klase, skolotāja Sandra Silirova) ieguva 3. vietu, Žanete Stendere (5.b klase, skolotāja Sandra Silirova) un Melisa Roziņa (6.a klase, skolotāja Sandra Silirova) ieguva atzinību.

8. februārī tiešsaistē norisinājās novada (II posma) latviešu valodas un literatūras olimpiāde 8. – 9. klasēm, kurā Elīza Kurcalte (8.b klase, skolotāja Laura Avotiņa) ieguva 1. vietu,  Kaiva Annika Avotiņa (9.b klase, skolotāja Silga Stučka) ieguva 2. vietu, Alita Paļuga (9.b klase, skolotāja Silga Stučka) ieguva 3. vietu un Paula Keita Kazaka (9.a klase, skolotāja Silga Stučka) ieguva atzinību.

Armands Striķis, Evita Pujāte un Elīza Kurcalte ir uzaicināti piedalīties olimpiādes valsts posmā!

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājām par ieguldīto darbu un vēlam veiksmi olimpiādes nākamajā kārtā!