Atver durvis karjerai!

atver-durvis-karjerai

Jauniešiem Latvijā ir daudz iespēju veidot veiksmīgu karjeru gan vietējos, gan starptautiskos uzņēmumos un savas zināšanas un pūles ieguldīt Latvijas labā, tikai viņiem par to  jāizstāsta un jāļauj pašiem par to pārliecināties. Tieši tāpēc Banku augstskola 13. februārī organizē Karjeras dienu gan studentiem, gan skolēniem. Skolēniem būs iespēja satikt vienkopus vairākus finanšu un tehnologiju nozaru uzņēmumus.

Pasākumā būs iespēja dzirdēt prezentācijas un satikt pie stendiem šādus uzņēmumus:

AAS “BTA Baltic Insurance Company”, Accenture Baltics, Swedbank Latvija, Apdrošināšanas sabiedrība ERGO, Luminor Bank, SIA “Cabot Latvia” , Deloitte Latvia , ASAP Promo, KPMG Baltics SIA, Maxima Latvija, SIA “MSC Shared Service Center Riga”, Roche, SIA “Tietoevry Latvia” un Latvijas Republikas Valsts Kontrole, kā arī BAFF stipendiju programmu un SIA “Alma Career Latvia” (Iepriekš – SIA “CV – Online Latvia”).