Darba plāns 8. – 12. janvāris

Pirmdiena, 8. janvāris
Skolas (I posma) olimpiāde ģeogrāfijā 214. kab.
15.00 izglītības iestāžu vadītāju darba sanāksme tiešsaistē (I. Luksa)
Pedagoģiskās darbības izvērtējuma iesniegšanas (lana.ivanova@png.edu.lv un MK vadītājam) pēdējā diena

Otrdiena, 9. janvāris
8.30 Aizkraukles novada pašvaldības vadības, nodaļu vadītāju un iestāžu vadītāju iknedēļas sanāksme tiešsaistē (I. Luksa)
15.10 MP sanāksme 201. kab.
Atklātā krievu valodas 25. olimpiāde 8. – 9. klašu izglītojamajiem un Krievu valodas 3. posma (valsts) olimpiāde Rīgā (piedalās A. Paļuga, K. Kondrāte, A. Gorpeņuka)

Trešdiena, 10. janvāris

Ceturtdiena, 11. janvāris
1., 2. mācību stunda Skolas (I posma) olimpiāde latviešu valodā 11. – 12. kl. 316. kab.
10.00 – 13.00 Novada (II posma) olimpiāde ķīmijā 9. – 12. klasei tiešsaistē 201. kab. (piedalās: B. Bancāne, E. Muceniece, K. Kondrāte)
Latvijas Okupācijas muzeja tiešsaistes nodarbība “Par savu zemi jāstāv. Barikāžu laiks” 10. klasei
Jaunsardzes centra rīkoti kursi “Programma ABC bloks” Saldū (G. Mozga)
Kursi “Informatīva tikšanās par digitālo mācību resursu Pratne.lv” (I. Bērziņa, I. Krastiņa, V. Platgalve)

Piektdiena, 12. janvāris
Vācu valodas 3. posma (valsts) olimpiāde Rīgā (piedalās: G. Vuškārnieks)
9. – 12. kl. skolēnu, skolotāju un skolas vadības tikšanās ar Izglītības un zinātnes ministri Andu Čakšu un Saeimas pārstāvjiem.