Pašvaldība vasarā piedāvās darbu skolēniem

Lai nodrošinātu pārskatāmu un godīgu skolēnu vasaras nodarbinātības aktivitāšu organizēšanu, Aizkraukles novada pašvaldība izstrādājusi un dome apstiprinājusi skolēnu vasaras nodarbinātības organizēšanas noteikumus, kuri stājās spēkā šī gada 17. martā.

Skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumu NVA sadarbībā ar darba devējiem īstenos no 1. jūnija līdz 31. augustam. Valsts līdzfinansētajās darbavietās strādāt varēs skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs.

Skolēni, kuri vēlas strādāt Aizkraukles novada pašvaldībā un tās iestādēs, no 20. marta līdz 31. martam ir aicināti iesniegt savu pieteikuma anketu, aprakstot savu motivāciju strādāt kādā no pašvaldības piedāvātajām darba vietām.