Iespēja vidusskolēniem izmēģināt studijas biznesa un IT jomās

studijas biznesa un IT jomās

Vidusskolēni no visas Latvijas ir aicināti piedalīties Riga Business School (www.rbs.lv) trīs nedēļu hibrīda formāta programmā RBS Greenhouse, lai izmēģinātu studijas biznesa un IT bakalaura programmās angļu valodā. RBS Greenhouse ļaus izmēģināt un iejusties starptautiskās un modernās izglītības programmās, kas apsteidz virkni ārvalstu augstskolu piedāvājumu. Riga Business School bakalaura programmas ir kompetencēs balstītas un nodrošina starptautisku un modernu izglītību līderībai tehnoloģiju laikmetā.

RBS Greenhouse vidusskolēniem ir lieliska iespēja:

Programma norisināsies laika posmā no nākamā gada 16. janvāra līdz 4. februārim. Pieteikšanās jau atvērta un norisināsies līdz 16.janvārim vietnē greenhouse.rbs.lv.

­Programmu atbalsta Peero, SEB, Tet, Luminor, TietoEvry, Vapiano, Radisson, ForumCinemas, Kūkas Gardas, Dārza limonāde, Lieliska Dāvana. Informatīvie partneri – EHR un IR.

Iepazīties ar preses relīzi un uzzināt vairāk var šeit.