Skolēni aicināti piedalīties konkursā “Radošā Zemgale”

Konkursa-aicinati-piedalities-Zemgales-izglitibas-iestazu-5.-lidz-12.-klasu-skoleni-2-1536x1288Jau vairākus gadus skolēniem tiek sniegta iespēja iepazīt uzņēmējdarbības radošo pusi Zemgales uzņēmējdarbības centra rīkotajā konkursā “Radošā Zemgale”, kurā šogad uzdevumus piedāvā vienpadsmit reģiona uzņēmēji. Lasīt vairāk…
Konkursa ietvaros, lai sniegtu skolēniem papildus zināšanas un veicinātu pēc iespējas kvalitatīvāku uzņēmumu doto uzdevumu izpildi, skolēniem tiek piedāvātas bezmaksas apmācības par mārketinga pamatiem un video izveidi.

Lekcija par ar mārketingu kā vienu no sekmīgas uzņēmējdarbības pamatiem, ko vadīja Kristīne Tjarve  šeit.
Saite uz iepriekšējā gada lekciju par video izveidi, kur ar dažādiem noderīgiem video filmēšanas un montēšanas padomiem un trikiem dalās Mārcis Pļaviņš šeit.
Plašāka informācija par konkursu un uzņēmumu dotie uzdevumu pieejamai ZUC mājas lapā.

Pieteikšanās konkursam pagarināta līdz 1.decembrim.