5. – 9. klašu skolēniem – izveido atmiņas spēli!

Spele_Mes2020-2021_Plakats

Kāds bija šis mācību gads? Kopā ar klasi izveidojiet tiešsaistes atmiņas spēli “Mēs 2020/2021″! Jums patīk fotografēt, pavadīt laiku internetā, spēlēt spēles un smieties? Tieši to 5. – 9. klašu skolēniem piedāvā Drossinternets.lv, aicinot veidot savas klases atmiņas spēli! Šis bija īpašs mācību gads, tāpēc aicinām pasmaidīt un kopā ar klasesbiedriem iemūžināt spilgtākās sajūtas, simbolus, priekšmetus, notikumus.
Izvēlēties jebkuru tiešsaistes platformu, izstrādājiet kartīšu vizuālo materiālu un izveidojiet spēli. Un, protams, izspēlējiet to klasē, lai noskaidrotu, kurš ir ātrākais klasesbiedrs ar labāko atmiņu!
Atmiņas spēles un ātruma rekordu iesniedziet līdz 29. aprīlim ej.uz/AtminasSpele
5 uzvarētāji saņems dāvanu kartes EUR 150 vērtībā atpūtas un sporta inventāra iegādei.
Spēles uzdevuma apraksts šeit.