Studiju iespējas un stipendijas Rīgas Ekonomikas augstskolā

Ikviens, kurš vēlas uzzināt vairāk par studijām Rīgas Ekonomikas augstskolā (Stockholm School of Economics in Riga), aicināts piedalīties vebinārā. Tas īpaši plānots topošajiem studentiem no Latvijas.
Tiešsaistes tikšanās laikā būs iespējams iepazīties ar trīs gadu bakalaura līmeņa studiju programmu ekonomikā un uzņēmējdarbībā, kā arī iespējām saņemt stipendijas, sarunāties ar studentiem un uzdot jautājumus.
Vebinārs latviešu valodā notiks 2021. gada 31. martā plkst. 17.00, pieteikties dalībai iespējams šeit.
Elektroniskā pieteikšanās studijām Rīgas Ekonomikas augstskolā notiek līdz š. g. 25. aprīļa plkst. 24.00. Kandidēt var ikviens, kurš absolvēs vispārējās vidējās izglītības posmu šovasar vai to jau pabeidzis iepriekšējos gados. Reģistrēšanās un iestājpārbaudījumi ir bez maksas. Vairāk informācijas par pieteikšanos studijām un atlases procesu šeit.