Iespēja bez maksas lasīt e-grāmatas!

lasit-gramatas

Mēs lasām, lai zinātu, ka neesam vieni. Tā savulaik ir teicis Klaivs Steipls Luiss, bet varbūt tieši tagad – decembra sniegoti tumšos vakaros saprotam to vislabāk? Saprotam, ka rast laiku lasīšanai ir pavisam viegli. Skolas bibliotēka atgādina, ka vietne www.letonika.lv piedāvā šo iespēju, izmantojot enciklopēdijas, vārdnīcas vai lasītavas un multivides pakalpojumus. Arī platformā www.3td.lv bez maksas ir pieejamas 458 e-grāmatas latviešu valodā, kuras ikviens lasītājs savā planšetē, viedtālrunī vai datorā var bez maksas lasīt. Izmantojiet laiku savā labā – lasiet grāmatas, pilnveidojieties, izbaudiet iespēju kopā ar literāro varoni klusēt, ceļot vēstures līkločos. Varbūt kāda no piedāvātajām e-gāmatām uzrunās, atklājot visu pasauli!