Orientēšanās sacensības Skrīveru dendroloģiskajā parkā

orientesanas-sacensibas-afisaCeturtdien, 26.septembrī, plkst. 10.00, Skrīveru dendroloģiskajā parkā notiks Skrīveru Tūrisma Informācijas punkta sezonas noslēguma pasākums – orientēšanās sacensības skolu komandām. Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Aizkraukles sadarbības novadu Vēstures metodiskās apvienības atbalstu.

Orientēšanās sacensībām aicinātas pieteikties skolēnu komandas 6.-7., 8.-9. un 10.-12.klašu grupās. Pasākuma laikā plānota gan dažādu ar Latvijas vēsturi saistītu uzdevumu risināšana, gan kopīga zupas baudīšana no lielā katla. Konkursa nolikums pieejams ŠEIT, savukārt pieteikties orientēšanās sacensībām iespējams ŠEIT! Atzīmēsim Latvijas bruņoto spēku simtgadi kopā! Nenokavē – pieteikšanās ir līdz 20.09.2019.!

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu