Interešu izglītības kolektīvu koncerts

Lec, saulīte, spīdi spoži,
Rotā druvu, rotā sētu!

/Rasa Bugavičūte-Pēce/

Maijam pieder visskaistākais gada laiks. Kur paveries – pavasaris ir savu paveicis! Ar ievziedu smaržu, balti apsnigušiem ķiršu kokiem… Arī mēs esam šī ziedošā brīža liecinieki. Atliek tikai baudīt, smaržot un sajust!
Ik gadu, kad pavasara reibinošā elpa dveš ievziedu un ābeļu burvīgo pieskārienu, interešu izglītības pašdarbības kolektīvi rāda mācību gada laikā padarīto.
Koncertā piedalījās: 4. – 11. klašu koris un tā vadītāja Olga Krasutina, koncertmeistare Sigita Vilkaplātere , 1. – 2. klašu deju kolektīvs (vadītāja Irēna Balode), sākumskolas ansamblis ar vadītāju Kristiānu Balodi, 6. – 7. klašu un 9. – 12. klašu deju kolektīvi un to vadītāja Ineta Reitere, folkloras pulciņu dalībnieki ar vadītāju Agitu Lindenbergu, interešu izglītības programmas “Skatuves runas pamati” dalībnieki, ko sagatavo skolotāja Silga Stučka, konkursa “Dziedošā klase 2019” laureāti – 4.a klases skolēni un skolotāja Ilona Lazda, 6.a klase ar skolotāju Lauru Avotiņu un 11.b klase ar skolotāju Jolantu Nīcgali.