No veca jauns 2!

20190510_083008Kustības „Draudzīga skola” misija ir pilnveidot skolas vidi, lai attiecības starp bērniem, vecākiem, skolotājiem un skolas vadību tiktu balstītas savstarpējā cieņā un sadarbībā. Dažādās sadarbības iespējas, sadarbības prasmju veicināšana šajā gadsimtā ir vienas no darba tirgū pieprasītākajām lietām. Kustība „Draudzīga skola” aicina arī šogad apskatīt, izmēģināt un novērtēt skolas mājturības skolotāju un prasmīgu meiteņu (īpašs paldies 9.b klases audzēknēm Beātei, Elīzai, Evelīnai un Agitai) kopdarbu – koka krēslus, kas atjaunoti dekupāžas tehnikā. Akcija NO VECA JAUNS ir par videi saudzīgu dzīvesveidu un izpratnes veidošanu, kā radoši izmantot lietas otrreiz. Lai laba sēdēšana ikvienam!

Aiga Bērziņa, kustības koordinatore