Skolu šaha olimpiādes fināls

sahs2018041315. maijā Rīgā, Juglas vidusskolā notika skolu šaha olimpiādes fināls, kurā starp 220 dalībniekiem piedalījās arī Zemgales reģiona 2. vietas ieguvējs, mūsu skolas 4.b klases skolēns Edgars Osipausks.
Latvijas labākos šahistus uzrunāja finanšu ministre Dana Reizniece- Ozola un basketboliste Anete Jēkabsone- Žogota. Viņas novēlēja labus panākumus un uzsvēra, cik labs sporta veids ir šahs, ka tam ir liela nozīme loģiskās domāšanas attīstībai.
Edgaram nācās spēlēt ar skolēniem, kuri apmeklē šaha skolas un jau ir ieguvuši sporta klases. Bija iespēja spēlēt simultanta spēles ar Latvijas šaha izlases dalībniecēm.Edgars spēlēja ar Latvijas vairākkārtēju čempioni Katrīnu Ameriku.
Brīvajos brīžos bija iespēja izklaidēties sporta atrakciju laukumā.
Par piedalīšanos finālā un simultanta spēlē Edgars saņēma šaha federācijas medaļu un diplomus.

Anita Seikovska, šaha pulciņa vadītāja.