Notika reģionālās šaha sacensības Jelgavā

sahs20180413

Sacensību mērķis bija noskaidrot labākos šahistus Zemgalē. Sacensības notika Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā 10. aprīlī. Mūsu skolu pārstāvēja 6 dalībnieki: Kristers Mucenieks(2.b), Ērika Made Saliņa(2.b), Elija Muceniece(3.b), Kaiva Annika Avotiņa(3.b), Edgars Osipausks(4.b) un Markuss Jablonskis(6.a).
Izcili startēja 4.b klases skolēns Edgars Osipausks. Viņš ieguva 2. vietu un tika izvirzīts uz Valsts mēroga sacensībām Rīgā .
Ļoti labi startēja 3.b klases skolniece Elija Muceniece, iegūstot 4. vietu. Viņai punktu skaits bija vienāds ar 3. vietas ieguvēju, diemžēl bija zemāks koeficients, kuru noteica datorprogramma .
Markusam un Elijai bija iespēja piedalīties simultantspēlē ar šaha čempionu Normundu Miezi. Viņš vienlaicīgi spēlēja ar 15 dalībniekiem un visus uzvarēja.
Paldies visiem dalībniekiem, vecākiem, kuri ieguldīja darbu, gatavojot bērnus sacensībām.
Paldies šoferim Jurim, kurš mūs pacietīgi izvadāja.

Anita Seikovska, šaha pulciņa vadītāja.