Zemgales reģionālā skolēnu zinātniskās pētniecības darbu 9.konference

ZPD konference Jelgavā 23.03.18. Violeta Adamoviča, Samanta Mēnese, Viktorija Samanta Mateša, Samanta Djubina23.martā Latvijas Lauksaimniecības universitātē Jelgavā norisinājās gadskārtējā Zemgales reģionālā skolēnu zinātniskās pētniecības darbu 9.konference. Šajā vērienīgajā pasākumā vairāk kā desmit dažādās sekcijās skolēni aizstāvēja savus izstrādātos pētniecības darbus. Mūsu skola šajā konferencē tika pārstāvēta trīs sekcijās. 11.klases skolniece Violeta Adamoviča ar darbu „Maizes nozīme mūsdienu ēdienkartē un tās lietošanas paradumi Pļaviņu iedzīvotāju dzīvē” (vadītāja skolotāja Inga Ozoliņa) piedalījās socioloģijas sekcijā, Samanta Djubina un Viktorija Samanta Mateša ar darbu „Pļaviņu novada bibliotēku popularitāte Pļaviņu novada iedzīvotāju vidū” (vadītāja skolotāja Silga Stučka) – kulturoloģijas, bet Samanta Mēnese vides zinātņu sekcijā aizstāvēja savu pētniecisko darbu „Aiviekstes karjerezeru ūdens fizikāli ķīmisko parametru pētījumi” (vadītāja Jana Paidere).
Liels paldies zinātniskās pētniecības darbu vadītājām un, protams, arī skolniecēm un viņu vecākiem par ieguldīto darbu!
Apsveicam Samantu Mēnesi un Samantu Djubinu un Viktoriju Samantu Matešu ar izvirzīšanu uz Latvijas skolēnu 42. Zinātniskās pētniecības darbu konferenci Rīgā! Samanta Mēnese ir nodrošinājusi sev budžeta vietu Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

Pļaviņu novada ģimnāzijas Zinātniskās Padomes vadītāja Iveta Krastiņa