Sasniegumi olimpiādēs

Lana Ivanova, direktores vietniece mācību darbā

19.janvārī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika starpnovadu (II posma) tiešsaistes olimpiāde fizikā 9. – 12.klasēm, kurā 10.b klases skolnieks Hugo Vīksne –Sarkanais (skolotājs Aivars Sinelis) ieguva atzinību.

1.februārī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde mājturības un tehnoloģiju olimpiāde 8. – 9.klasēm. 8.b klases skolniece Beāte Skrabutena (skolotāja Ieva Volane) ieguva 1.vietu, 9.a klases skolniece Guna Elīte (skolotāja Ieva Volane) ieguva 2.vietu, bet 8.b klases skolnieks Andis Daugavietis (skolotājs Guntis Mozga) ieguva 3.vietu.

2. februārī mūsu skolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde matemātikā 9. – 12.klasēm, kurā skolotājas Iras Ņikiforovas 11. klases skolnieces Samanta Djubina ieguva 1.vietu, 9.b klases skolniece Lelde Elīna Pitjukeviča ieguva 2.vietu, skolotājas Vijas Miķelsones 9.a klases skolniece Guna Elīte un 10.b klases skolnieks Arvis Vaivads izcīnīja 3.vietu, bet skolotājas Iras Ņikiforovas 9.b klases skolniece Sonora Balode ieguva atzinību.

1.vietas ieguvēja Samanta Djubina ir izvirzīta dalībai matemātikas olimpiādes valsts posmam.

7.februārī I.Gaiša Kokneses vidusskolā norisinājās starpnovadu (II posma) olimpiāde angļu valodā 8. – 9.klasēm. 8.b klases skolniece Beāte Skrabutena (skolotāja Indra Ozoliņa) ieguva 2.vietu, 8.a klases skolnieks Ralfs Maikls Pitjukevičs (skolotāja Indra Ozoliņa), 8.a klases skolniece Anna Esiņa (skolotāja Indra Ozoliņa), 8.b klases skolnieks Ingus Siliņš (skolotāja Indra Ozoliņa) un 9.a klases skolnieks Kristaps Kristiāns Kuciņš (skolotāja Ineta Bicāla) ieguva atzinību.

8.februārī I.Gaiša Kokneses vidusskolā norisinājās starpnovadu (II posma) olimpiāde krievu valodā 10. – 12.klasēm, kurā skolotājas Tatjanas Starčenko 12.klases skolniece Džesika Nikaļuka un 11.klases skolniece Violeta Adamoviča ieguva 2.vietu, skolotājas Aiga Bērziņas 10.b klases skolnieks Maksims Kotovičs ieguva 3.vietu, bet skolotājas Tatjanas Starčenko 11.klases skolniece Paula Lamberga ieguva atzinību.

Esam saņēmuši arī iepriecinošu ziņu, ka 9.b klases skolniece Krista Priede (skolotāja Armanda Lasmane) ir uzaicināta uz latviešu valodas un literatūras 8. – 9. klasēm olimpiādes 3.posmu!

Sveicam skolēnus ar panākumiem, paldies skolotājiem par ieguldīto darbu un vēlam veiksmi Samantai  un Kristai olimpiādes 3.posmā!