Ilustrētā junioriem Pļaviņu novada ģimnāzijā

juniori19. maijā Pļaviņās notika Grāmatu svētki. Tas ir viens no pilsētas jubilejas gada sarīkojumiem un aicināti piedalīties  bija visi interesenti, arī Pļaviņu novada ģimnāzijas 5.-7. klašu skolēni. Par aktuālo skolu jaunatnei pusaudžus uzrunāja žurnāla “Ilustrētā Junioriem” redakcijas pārstāvji, apliecinot , ka izdevums ir draugs, ar kuru kopā izzināt pasauli. Tikšanās dalībniekiem klātienē tika dota iespēja sķirt krāsainās un jautrās žurnāla lappuses, uzdodot jautājumus, rodot atbildes uz tiem- kā rodas raksti, cik ilgā laikā, kā atrast  aizraujošus stāstus par cilvēka superspējām, dabu, vēstures labirintiem, zinātniskiem pētījumiem, dzīvnieku pasauli. Kā īsti žurnāls top, no idejas līdz pat gatavam eksemplāram. Interesantākais  bija eksperimentu laiks, kad radoši un izveicīgi puiši  no Fizmix.lv lika pārvērsties gurķim, izvilināja skaņu no gaisa mākoņa un piedāvāja skatītājiem šaut  ar gaisu, uzzināt,  kā smaržo sausā ledus dūmi . Pusotra stunda tika pavadīta izglītojošā un jautrā atmosfērā. Katrs, kurš bija atnācis, saņēma dāvaniņu no radošās komandas, izveicīgākie un gudrākie – pārsteiguma balvu. Kopā pavadītais laiks liek domāt tikai vienu-  domā, runā, pēti un atklāj visu aizraujošo ap sevi!