Vēlēšanu simulācijas spēle

2017. gada 3. jūnijā Latvijā notiks republikas pilsētas un novada domes vēlēšanas. Pļaviņu pilsētas un novada domes vēlēšanās mūsu novada vēlētājiem vajadzēs izšķirties starp partijas „VIENOTĪBA”, „Latvijas attīstībai”, „VIDZEMES PARTIJA”, „JĒKABPILS REĢIONĀLĀ PARTIJA” un Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un brīvībai / LNNK” deputātu kandidātiem.

Trešdien, 10. maijā visas dienas garumā 8.- 12. klašu skolēniem, kā arī skolotājiem un tehniskajiem darbiniekiem bija iespēja piedalīties Politkluba organizētajā simulācijas spēlē „Pašvaldību vēlēšanas 2017”.

215.kabinetā bija izveidots vēlēšanu iecirknis, darbojās vēlēšanu komisija, kuras darbu vadīja tās priekšsēdētāja 9.a klases skolniece Karīna Davidova.

Plkst. 15.25 vēlēšanu iecirknis tika slēgts un komisija uzsāka balsu skaitīšanu.

Pļaviņu novada ģimnāzijas vēlēšanu komisija 2017.gada 10.maijā organizētās Pļaviņu pilsētas un novada domes vēlēšanas uzskata par notikušām.

Vēlēšanu rezultāti ir sekojoši:

24% no vēlēšanu biļeteniem atzīti par nederīgiem.

Partija

Deputātu kandidāti, kuri ieguvuši visvairāk balsu

„VIENOTĪBA”

21% Inguss Baltābols

Aigars Lukss

Aivars Skābarnieks

Mārīte Skrabutena

„Latvijas attīstībai”

19% Gints Kapteinis

Ģirts Reiters

Igors Babaks

Antons Hermanis

Inese Lejniece

„JĒKABPILS REĢIONĀLĀ PARTIJA”

16% Silga Stučka

Ilona Lazda

Iveta Krastiņa

Juris Ikaunieks

Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un brīvībai / LNNK”

14% Liene Lakstīgala

Laila Krasovska

Gatis Kučinskis

Olita Znotiņa

„VIDZEMES PARTIJA”

6% Ainārs Arnītis

Marija Mičule

Paldies visiem, kuri piedalījās vēlēšanu simulācijas spēlē!

Lai 3.jūnijs mūsu novadā ir diena, kad visi pilsoņi ir politiski aktīvi un mūsu pilsēta un novads iegūst vislabākos un atbildīgākos deputātus!

Pļaviņu novada politkluba dalībniece 9.a klases skolniece Karīna Davidova
[nggaallery id=607]