Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Konkurss „Erudīts 2017” 3.-4.klašu skolēniem

Erudīts, Pļaviņu novada ģimnāzija10.martā zināšanās, asprātībā un veiklībā mērojās 3.-4.klašu skolēni.

Šogad konkursā piedalījās 8 komandas – 3.a klases  – „Zvaigznes kosmosā” un „Šokolādes spēks”, 3.b klases  – „Gudrīši rullē” un „Asprātīši”, 4.a klases – „Burvju komētas” un „Sarkanās zvaigznes”, 4.b klases – „Mazie zinātnieki” un „Virtuļi”.

Katras komandas mājas darbs bija sagatavot komandas vizītkarti.  Konkursa gaitā skolēni parādīja savas zināšanas un asprātību matemātikas uzdevumu risināšanā,  prātoja latviešu valodas gudrības.  Komandas  atcerējās  interesantus faktus dabaszinībās, kas akcentēja MammasDabas jautājumus,  parādīja komandas sadarbošanās prasmes gatavojot apsveikumus. Protams, netrūka arī mūzikas konkursa un sportisko aktivitāšu.

Par uzvarētājiem šā gada konkursā kļuva  „Mazie zinātnieki”,  tikai nedaudz atpaliekot, 2.vietu izcīnīja „Burvju komētas”, bet 3.vieta komandai „Sarkanās zvaigznes”. Ar konkursa rezultātiem var iepazīties šeit.

Savas prasmes strādāt komandā arī šoreiz pierādīja sākumskolas skolotāju kolektīvs, organizējot pasākumu.  Varam būt gandarīti, ka mēs kopā varam daudz!

Direktora vietniece audzināšanas darbā Sarmīte Meldere

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu