P I E R E D Z E

checkers game21. janvārī Liepupes vidusskolā notika Latvijas Jaunatnes čempionāta pusfināls 64 lauciņu dambretē. No Pļaviņu novada ģimnāzijas piedalījās trīs komandas. Meitenes un zēni spēlēja atsevišķi.

U-10 vecuma grupā bija jāspēlē 10 partijas. Starp mūsu meitenēm lieliski nospēlēja Beāte Bancāne (2.b) izcīnot astoņus punktus, bet Anita Vītola (1.b) ieguva sešus punktus. Zēniem ļoti labi nospēlēja Edgars Smilgājs (1.b) izcīnot septiņus punktus, Rolans  Adaškevičs (3.a) pieci punkti, bet  Aleksis Bagatskis (1.b) trīs punktus.

U-13 vecuma grupā bija jāspēlē 9 partijas. Šajā grupā ļoti labi nospēlēja Diāna Freija (4.b), Linards Lukss (5.b) un Raivils Kārklis (4.a), katram kontā ieskaitīti  septiņi punkti. Sešus punktus ieguva Rainers Pakers (4.a), bet pieci punkti Viktorijai Suhovai (4.b).

U-16 vecuma grupā bija jāspēlē 8 partijas. Starp mūsu skolas meitenēm ļoti veiksmīgs starts Anastasijai Trifanovai (6a) izcīnīti septiņi punkti. Piecus punktus ieguva Viviāna Nikaļuka (8a), Marta Langenfelde (7b) un Anželika Žukova (7b). Četri punkti Karīnai Davidovai (9.a). Edijs Zeipe (7.b) izcīnīja trīs punktus   un viens punkts Danielam Dekterovam (7.b).

Ar spēlētāju sniegumu esmu apmierināts. Pārbaudījums izturēts. Ieguvām lielu pieredzi nākotnei. Pateicība vecākiem un visiem, kas atbalstīja šo pasākumu. Pateicība dalībniekiem par izturību, drosmi un cīņas sparu.

Dambretes pulciņa vadītājs – Herberts Millers