Ziemassvētku pasākums skolas darbiniekiem

ziema_5

Aiz mums paliek pēdas… Mūsos paliek pēdas…

Katrs gads mūsu dzīvi iekrāso kādā krāsā, nokrāsā. Katrs satiktais cilvēks mūsu dzīvē atstāj savas atmiņas. Kādas tās ir, to nosaka notikumi, situācijas, bet visvairāk,  mūsu katra paša attieksme.

Kad skolēniem jau bija sākušās ziemas brīvdienas, un skolas telpas krietni klusākas, skolas darbinieki tikās ļoti sirsnīgā, jautrā un omulīgā Ziemassvētku pasākumā. Šim brīdim bija dīvaina nokrāsa, jo ar kolektīvu kopā pēdējo reizi bija skolas direktore Rita Pole. Laikam abpusējais „Paldies” bija vārds, kas sasildīja visu sirdis.

Pasākumā gadu skaits visiem bija tikai ciparu kombinācija, jo jautrībai, spēlēm un rotaļām ļāvās pilnīgi visi klātesošie.

Lai mums izdodas šo saliedētību, atvērtību, prieku darboties saglabāt visa nākamā gada garumā!

Direktora vietniece audzināšanas darbā Sarmīte Meldere