Tikšanās ar Aizsardzības ministru Raimondu Bergmani

Varam būt patiesi lepni, ka ar Aizsardzības ministrijas organizēto lekciju “Kā mēs sargājam Latviju?” Pļaviņu novada ģimnāzijā viesojās Aizsardzības ministrs, mūsu novadnieks, Raimonds Bergmanis un Zemessardzes 55. kājnieku bataljona  1. rotas virsseržants seržants Artis Ošiņš.

R. Bergmanis un A. Ošiņš 9.-12. klašu skolēniem stāstīja par Latvijas aizsardzības spējām un to stiprināšanu, Latvijas dalību NATO, Nacionālo bruņoto spēku attīstības virzieniem un karavīru rūpēm par vides aizsardzību Ādažu poligonā. Skolēni tika iepazīstināti ar  aizsardzības nozares aktualitātēm un jauniešu iespējām iesaistīties Jaunsardzē, Zemessardzē un Nacionālo bruņoto spēku profesionālajā dienestā.

Priecīgi par satikšanos ar ministru R. Bergmani bija sākumskolas skolēni un jaunsargi, kurus ministrs aicināja izmantot un izvērtēt dzīvē dotās iespējas.

Tiekoties ar skolas darbiniekiem, Raimonds Bergmanis runāja gan par valsts aizsardzību, gan par politiku, gan dalījās pārdomās par skolas dzīvi.

Direktores vietniece audzināšanas darbā Ilze Luksa