Uz bibliotēku!!

Kas ir bibliotēka? Ar šādu jautājumu sākās tradicionālā  mūsu pirmklasnieku  viesošanās  skolas bibliotēkā 5. un 6. oktobrī. Atbildes ir dažādas, bērni zina, ka bibliotēkā var paņemt grāmatas lasīšanai, mācībām, ka var spēlēt galda spēles un lietot datorus.  Tikšanās reizē skolēni uzzināja arī to, kāda ir lielākā, smagākā, biezākā, plānākā un mazākā bibliotēkas grāmata, kāpēc bibliotēkā glabājas gandrīz 200 gadus veca grāmata, ka bibliotēkā var atrast grāmatas 12 valodās.  Skolēniem tika pastāstīts par dažādu formu un neierasta  noformējuma grāmatām, par pirmklasnieku vecumam atbilstošiem žurnāliem un laika pavadīšanas iespējām.  Kopā ar klašu audzinātājām Inetu Reiteri un Kristiānu Balodi tika pārrunāts, kā jāsaudzē no bibliotēkas paņemtās grāmatas. Katrs skolēns saņēma nelielu dāvanu un arī lasītāju karti, kura vēstīs par mazā bibliotēkas apmeklētāja lasītprasmi.

Gaidīsim  bibliotēkas apmeklētāju pulkā gan mazākos, gan lielākos skolēnus, gan vecākus, gan skolotājus un skolas darbiniekus.

Mums ir ko piedāvāt rudens vakaru īsināšanai!

Skolas bibliotekāres Aiga&Silga