Konkursa „Gada dežūrklase” un „Gada dežūrskolotājs” rezultāti

Skolas laiks drīz būs aiz muguras,vasaras brīvlaiks arī tuvojas. Godam tuvojas mācību gada beigas. Arī Vides ministrija šajā mācību gadā ir paveikusi savu iesākto.
Ir noslēdzies konkurss „Gada dežūrklase” un „Gada dežūrskolotājs”. 2. semestrī  aktīvākās dežūrklases bija 8.a.,8.b.,7.a, 9.b. klases. Klases atradās savos dežūrobjektos, aktīvi pildīja savus dežūrpienākumus, risināja problēmsituācijas, lūdzot palīdzību dežūrskolotājiem vai klašu audzinātājiem. Šādu problēmu risināšanā ir aktīvi iesaistījušās dežūrskolotājas – Evita Valdberga, Inga Baginska, Ilona Lazda, Velta Rulle, Armanda Lasmane un Ilze Luksa.
Rezultāti ir apkopoti no dežūrklašu atskaitēm un administrācijas novērojumiem.
Sīkāk ar tiem var iepazīties šeit un šeit.
Lai visiem skolēniem un skolotājiem saulainas, veiksmīgas un izdevušās vasaras brīvdienas! Nākamajam Vides ministram vēlu daudz enerģijas un radošuma jaunu mērķu izvirzīšanai un rezultātu sasniegšanai.

Vides ministre Diāna Bariņa