Ieteikumi maijam!

maijs  Piektais gada mēnesis ir klāt! Skaitlis “5″ simbolizē radošumu,  pārmaiņas un dažādību.  Tieši maijā mēs  visu arī saņemsim- pārmaiņas dabā un sevī, tieši maijā mūs pārņems veselīga zinātkāre, aktivitāte, mēs spēsim pielāgoties pavasara izdarībām, ar entuziasmu izdzīvosim katru maija minūti! Cik tas ir – minūte? Skat, vēl tikai dažas minūtes un ziedēs ķirši! Viena minūte- reizēm nokavēts jau viss. Pāris minūtes – esi salabis ar draugu! Vienu minūti domāt un darīt labu – tas jau ir daudz. Piecas minūtes- vēl labāk! Lai maijā izdodas atrast minūtes sarunām, atpūtai un saulei. Maijs jau nejautās: vai tu dari pareizi vai greizi? Maijs jautās: vai tu dari? Ierakstam plānotājā tikšanos ar maiju – laiku, kad pasaule uzsmaida, kad varam uzdziedāt (nekas, ja nav nošu, jo putniem un vējam arī to nav), kad varam ziedēšanā spēku un enerģiju smelties!

Skolas preses ministrija