Ieteikumi maijam!

maijs  Piektais gada mēnesis ir klāt! Skaitlis “5″ simbolizē radošumu,  pārmaiņas un dažādību.  Tieši maijā mēs  visu arī saņemsim- pārmaiņas dabā un sevī, tieši maijā mūs pārņems veselīga zinātkāre, aktivitāte, mēs spēsim pielāgoties pavasara izdarībām, ar entuziasmu izdzīvosim katru maija minūti! Cik tas ir – minūte? Skat, vēl tikai dažas minūtes un ziedēs ķirši! Viena minūte- reizēm nokavēts jau viss. Pāris minūtes – esi salabis ar draugu! Vienu minūti domāt un darīt labu – tas jau ir daudz. Piecas minūtes- vēl labāk! Lai maijā izdodas atrast minūtes sarunām, atpūtai un saulei. Maijs jau nejautās: vai tu dari pareizi vai greizi? Maijs jautās: vai tu dari? Ierakstam plānotājā tikšanos ar maiju – laiku, kad pasaule uzsmaida, kad varam uzdziedāt (nekas, ja nav nošu, jo putniem un vējam arī to nav), kad varam ziedēšanā spēku un enerģiju smelties!

Skolas preses ministrija

Pļaviņu novada neatkarības dienas velobrauciens

Ikviens interesents tiek aicināts pieteikties Pļaviņu novada neatkarības dienas velobraucienam, kurš norisināsies 4.maijā. Elektroniskā pieteikšanās - http://jaujas.lv/pieteikt3.html