Noslēdzies Latgales skolu kauss futbolā

IMG_20160425_13143909425. aprīlī Rēzeknē norisinājās Latgales skolu kausa izcīņā futbolā. Par uzvarētājiem savās grupās kļuva Preiļu 1.pamatskola, Pļaviņu novada ģimnāzija un Jēkabpils 2. vidusskola.
Visjaunāko skolu cīņā (4.-5. klase) par uzvarētājiem kļuva Preiļu 1.pamatskolas audzēkņi, kuri finālā ar 2:0 pārspēja Ilūkstes 1.vidusskolu.
Labāko trijnieku noslēdza Rēzeknes 6. vidusskola, kas bronzas spēlē pārspēja Pļaviņu novada ģimnāziju ar rezultātu 4-1.
Starp 6.-7. klasēm ļoti līdzīgā spēlē Pļaviņu novada ģimnāzija pārspēja Maltas vidusskolu ar rezultātu 1-0. Trešajā vietā Rēzeknes Valsts Poļu ģimnāzija, kura 11.m soda sitienos pārspēja Daugavpils 10. vidusskolu.
Astoto un devīto klašu cīņā vislabākās komandas nosaukumu izcīnīja Jēkabpils 2. vidusskola, kas uzvarēja visās spēlēs, apsteidzot Ilūkstes Sadraudzības vidusskolu un Rēzeknes 6.vidusskolu.
Ar rezultātu tabulu var iepazīties šeit

Ar cieņu, Latgales futbola centra valdes priekšsēdētājs Andrejs Sipailo

Komentēt