Mums kopā izdevās!

puzleMūzika, deja un teātris ir visu pasauli vienojoša valoda! Valoda, kuru saprot ikviens.  Jo mēs  esam tas, ko  iemācāmies, izdomājam un pasakām, tas, ko mēs  izspēlējam, izdziedam un izdejojam! Tā vārētu teikt par kustības „Draudzīga skola” organizētā pasākuma 2016. gada 8.aprīlī Pļaviņu novada ģimnāzijā „Dari kopā ar skolotāju” visiem dalībniekiem. Teatrālus, dejojamus un izdziedamus, spēlējamus un modīgus priekšnesumus varējām baudīt duetu,kvartetu, grupu, deju kolektīvu un teātra zinātāju izpildījumā! Skatītājiem bija iespēja pārliecināties, ka tur, kur beidzas vārdi, sākas emocijas,  mūzija un deja. Paldies drosmīgajiem – sk.Gintam un Kristapam par lielisko laika prognozi, sk.Olgai un Evelīnai, Gunai, Viviānai, Melānijai par sārtajām pīlādžogām, sk. Evitai un Ievai, Leldei par tenku pīli, sk.Kristiānai un Madarai par iespēju sapņot, sk.Irai un Elīzai par maigo ēdelveisu, sk.Vijai, Anitai, Irai un Martai par zīlītes vēstījumu. Paldies sk.Ievai un 14 modes lietpratējām par jaunām idejām vasaras tērpiem, paldies sk.Inetai, Ivetai, Ilzei L., Aigai, soc.pedagogam Sanitai un skolas direktorei Ritai par pozitīvo  sadanci ar Mareku, Igoru, Oļegu, Gintu, Raivi un Reineru, paldies sk.Tatjanai un Laurai par mūsdienīgu dejas izpratni, sk.Ivetai un mazbērniem (arī Murim) par humora devu. Paulai, Tīnai un Violetai paldies par svinību zāles dekoriem- vai mums izdevās būt īstiem un nenoslēpties aiz maskas?

Īpašs paldies sk. Silgai un Rūdim par prasmi pieteikt un ieteikt.  Paldies  Ivetai Priedei par atsaucību,  SIA „Liepkalni” par sadarbību, bet Rūtai, Zanei un Ilonai par  palīdzību pasākuma  norisē.  Uz tikšanos, iespējams, pasākumā „Dari ar skolotāju 2” . Lai mums vēlme darīt, darīt kopā un darīt smaidot! Mēs nevaram visu laiku sēdēt un gaidīt, kad kāds nāks pie mums. Dažreiz pašiem ir jāiet pie kāda, jāuzrunā un  jāvienojas labam darbam! Nevis šaubīties un vilcināties, bet rīkoties un iedrīkstēties! Ja mēs  protam – parādām! Ja mēs  varam- darām!

Aiga Bērziņa, kustības „Draudzīga skola’’ koordinatore