Iespējams ir viss, arī neiespējamais!

cilveks

Februāra izskaņā Pļaviņu novada ģimnāzijā viesojās dažādu interešu un nozaru pārstāvji, lai uzsāktu jaunu tradīciju skolas mācību procesa dažādošanā un kvalitātes uzlabošanā. Kustība Draudzīga skola piedāvāja akciju IESPĒJAMĀ MISIJA, kuras būtība ir iespēja katram saņemt kvalitatīvu izglītību, attīstīt jauniešu  spējas, kā arī motivāciju un prasmes mācīties mūža garumā. Izglītības pamats ir labs skolotājs! Iespējams, ka šie  skolotāji – zinošie, mērķtiecīgie, atbildīgie cilvēki  ar līdera dotībām un labiem akadēmiskajiem sasniegumiem, spēja ienest skolas ikdienā ko jaunu un savādāku. Paldies IESPĒJAMĀS MISIJAS dalībniekiem par enerģiju un uzņēmību, jo tās palīdz veidot pozitīvu un progresīvu vidi. Par mākslu aizraut un motivēt. Visu akcijas dalībnieku stiprā puse ir zināšanu praktiskais pielietojums, sasaiste ar reālo dzīvi. Cerams, ka mums izdevās to sadzirdēt un ieraudzīt? Mēs ticam, ka Latvijas sekmīgas attīstības pamats ir gudri, radoši un prasmīgi cilvēki. Kā par tādiem kļūt? Piedaloties IESPĒJAMAJĀ MISIJĀ Latvijā, tās dalībnieki strādā kā pilna laika skolotāji, pasniedzot mācību priekšmetu savā specialitātē. Cik esam tam gatavi? Kas mainītos? Mēģināsim?

Praktiska darbošanās un radoša pieeja ir labākie skolotāji dzīvesskolā. Paldies visiem, kas atbalstīja Draudzīgas skolas ideju, kļuva par tās aizsācējiem un apliecinājumu tam, ka izglītība ir vērtība –  Ilutai Kaņepējai (NMP, ārsta palīgs), Kristīnei Ginaitei (pašvaldības kultūras darba organizatore), Elitai Kaņepējai (uzņēmējdarbības attīstības speciāliste, tirgus pārzine), Līvai Kotinai (Pļaviņu novada tūrisma informācijas centra vadītāja), Guntai Žildei (skolotāja, Pļaviņu novada domes priekšsēdētāja), Kristīnei Rullei (pirmsskolas izglītības skolotāja, Aiviekstes pagasta bibliotēkas vadītāja), Inārai Upeniecei (skolotāja, JIC vadītāja), Vijai Liepiņai (Pļaviņu novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja), Alitai Klušai (Klintaines pagasta bibliotēkas vadītāja), Dainim Kaņepējam (saimnieciskās darbības veicējs), Inesei Zvejsalniecei (vieglās rūpniecības tehnoloģe), Ansim Saliņam (lauksaimnieks, Pļaviņu novada domes  deputāts), Renāram Vuškārniekam (operatīvā medicīniskā transporta līdzekļa vadītājs), Ilonai Savičai (pārtikas un nepārtikas preču pārdevēja), Alīnai Pakerei (vizāžiste), Raimondam Spēkam (Pļaviņu novada domes izpilddirektora vietnieks), Inetai Grandānei (Pļaviņu novada bibliotēkas vadītāja), Aigaram Luksam (Pļaviņu novada domes priekšēdētājas vietnieks).

Mūsu zināšanas un spējas var iedvesmot daudzus, ja tajās dalāmies!

Aiga Bērziņa, Draudzīga skola koordinatore