Darba plāns 2015.gada 23.marts – 27.marts

Pavasara brīvdienas 12.klases izglītojamiem

Pirmdiena, 23. marts
10.00 XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku skates izloze Aizkrauklē

Otrdiena, 24. marts
10.50 Ekopadomes sanāksme 313.kab.
14.30 Praktiskā apmācība skolas tehniskajam personālam darbā ar datoru 20.kab.
15.15 Metodiskās padomes sanāksme 104.kab.

Trešdiena, 25.marts
1.mācību stundas laikā radiopārraide, veltīta Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai
9.20 – 10.50 skolas olimpiāde latviešu valodā 4.klasēm 114.kab.
14.00 Pasākums Vietalvā pie represēto piemiņas akmens

Ceturtdiena, 26.marts
12.05 – 13.30 skolas olimpiāde matemātikā 4.klasēm 116.kab.
Olimpiāde lietišķajā informātikā „Paskāla ritenis” Daugavpilī (I.Skrabutena)
Projekta “Samsung Skola nākotnei” apmācību 3.modulis Rīgā ( R.Pole, I.Seipule, L.Ivanova, I.Ņikiforova)
Zemgales reģionālā 6.skolēnu zinātniski pētnieciskā konference Jelgavā ( A.Apkalns, K.Jirgens)
Mācību  brauciena uz  Holokausta upuru un varoņu memoriāla kompleksu “Yad Vashem” izvērtējums Izraēlas vēstniecībā Rīgā (I.Krastiņa)

Piektdiena, 27. marts
10.00 – 14.00 Deju kolektīvu skates mēģinājums Aizkrauklē
10.50 Dežūru nodošana – pieņemšana 312.kab. (piedalās 7.a, 7.b klases virsdežuranti, klases audzinātāji)

Klašu noformēšana pavasarīgās noskaņās
23.-27.03.Tematiskā izstāde skolas bibliotēkā „Izvestie…”

Konkurss „Balsis”….

Sākumskolas skolēniem ir iespēja apmeklēt 1.-4.klašu vokālo ansambli, kurā viņi dzied savam priekam, uzstājas skolas rīkotajos pasākumos, kā arī parāda savu muzikālo izaugsmi vokālo ansambļu konkursā „Balsis”. Šogad, piedaloties konkursā, tikām izvirzīti uz otro kārtu, kas notika 6.martā Zemgales novadā Zaļeniekos, rakstnieces Aspazijas dzimtajā vietā. Lai arī mūs piemeklēja gripas vīruss, tomēr nepilnā sastāvā devāmies uz konkursu. Prieks, ka Annijas mamma izteica vēlmi doties mums līdzi. Tā kā ceļš līdz Zaļeniekiem bija tāls un ar nelieliem sarežģījumiem, mums nebija laika garlaikoties. Iebraucām īsi pirms konkursa sākuma, paspējām apskatīt un nedaudz iemēģināt konkursa zāli, steidzāmies ģērbties skatuves tērpos.

Konkursa dalībniekiem bija jādzied trīs dziesmas: viena daļa no Valda Zilvera cikla „Danco, danco tu, saulīte”, sava izvēlētā orģināldziesma un latviešu tautasdziesma.

Konkurence bija diezgan liela, konkursā piedalījās 10 kolektīvi. Mums  bija iespēja paklausīties arī  citu kolektīvu  priekšnesumus. Pēc uzstāšanās katrs kolektīva dalībnieks saņēma biezpiena sieriņu „Kārumu”. Skolēni ar savu dziedājumu bija apmierināti.

Konkursā ieguvām 3.pakāpes diplomu.

Mājupceļš pagāja jautrā gaisotnē. Skolēni savā starpā jautri tērzēja, spēlēja vārdu spēli.Protams, neiztikām bez iepirkšanās veikalā.

Paldies koncertmeistarei Sigitai Vilkaplāterei  par  pavadījuma izpildīšanu!

Bērni grib dziedāt, un viņi to dara ar prieku, nevis kāda piespiesti, tas dod gandarījumu gan pašiem, gan skolotājiem, gan vecākiem. Lai gan skolu mākslinieciskās pašdarbības kolektīviem nav ilgstošas stabilitātes sastāva ziņā, jo  dziedošie bērni gads no gada mainās, taču darbs ir radošs un interesants, tāpēc dziedāšanu turpināsim arī turpmāk. Lai mums visiem kopā izdodas!

Ansambļa vadītāja K.Balode