„Erudīts” 8.- 9.klasēm

25. februārī notika 8.-9. klašu „Erudīts”, kurā piedalījās 5 komandas – 8.a klases komanda ”Atkusnis”, 8.b klases komanda ”ABBA”, 9.b klases komandas ”Reakcija ir klāt!” un ”Saldās puķītes”, kā arī 9.a klases komanda ”Rūtas melnie jociņi”.

”Erudītā” bija uzdevumi par Latvijas slavenībām un tādām tēmām, kā ķīmiju, bioloģiju, matemātiku, u.c.

Katra komanda spēcīgi cīnījās un pirmo vietu tikai ar viena punkta pārsvaru ieguva 9.b klases komanda ”Reakcija ir klāt!”, otro – 9.b klases komanda ”Saldās puķītes” un trešo –8.a klases komanda ”Atkusnis”.

”Visas problēmas ir atrisināmas” (komandas ”Saldās puķītes ”devīze), tāpēc vidusskolēni iesaistījās konkursa organizēšanā un deva iespēju skolas Izglītības ministrijas pārstāvjiem piedalīties „Erudītā”.

Paldies visiem (īpaši Ievai un Kristapam no 11.klases), kas palīdzēja veidot un organizēt konkursu!

Paldies konkursa dalībniekiem par asprātīgiem komandu pieteikumiem un jaukas  noskaņas radīšanu!

Izglītības ministrija

Komentēt