Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Pielaiko profesijas un brauc ar klasi uz AHHAA zinātnes centru Tartu!

karjera
Karjeras un izglītības portāls Prakse.lv piedāvā iespēju iepazīt Latvijas uzņēmumus un pielaikot vairāk nekā 210 profesijas Virtuālajā praksē. Virtuālā prakse ir veids, kā iepazīt darba vidi Latvijas uzņēmumos, iemēģināt roku dažādās profesijās un saprast, kas ir jaunieša sapņu profesija. Virtuālajā praksē var iepazīt tādas profesijas kā grāmatvedis, jurists, programmētājs, ķīmiķis, uzņēmuma vadītājs, autobraucējs, šuvējs un daudzas citas.

Virtuālā prakse atrodama šeit: http://www.prakse.lv/virtual-practice/list

Skola, kas Virtuālajā praksē iegūs visvairāk punktus līdz 31.01.2015., dosies ceļojumā uz uz AHHAA zinātnes centru Tartu. Ceļojums ir paredzēts 30 personām (tajā skaitā 3 skolotājiem). Skolēnus, kuri dosies ceļojumā, nosaka skola pati (vai balstoties uz to punktu skaitu Virtuālajā praksē). Ceļojums ietver apmaksātu braucienu ar autobusu uz Tartu, ekskursiju pa zinātnes centru, Tartu apskati un pusdienas. Ceļojums tiks organizēts 2015.gada februārī (datumi tiks precizēti ar skolu).
Lai piedalītos aktīvākās skolas noteikšanā Virtuālajā praksē:
1. Katram jaunietim atsevišķi jāienāk portālā Prakse.lv vai jāreģistrējas – Jauniešu reģistrācija. Obligāti ir jānorāda profilā skola, kurā jaunietis mācās (citādi rezultāti netiek fiksēti pie skolas!).
2. Tad jādodas uz sadaļu Virtuālā prakse (augšā, kreisā pusē).
3. Jāizvēlas uzņēmums un jāsāk atbildēt uz jautājumiem. Par katru pareizu jautājumu tiek piešķirti punkti. Jo uz vairāk jautājumiem tiek atbildēts pareizi, jo vairāk punkti tiek savākti.
4. Katra jaunieša sakrātie punkti summējas skolas punktos. Skolas punktus iespējams apskatīt jauniešiem Virtuālajā praksē: Statistika – Profesiju TOPs – Skolu TOPs virtuālajā praksē. Drīzumā statistika būs atrodama arī skolas profilā. Augstskolu rezultāti netiek ņemti vērā, pretendēt uz ceļojumu var tikai pamatskolas un vidusskolas (tai skaitā arī arodskolas).

Ja rodas kādi jautājumi, droši varat sazināties ar:
Annemarī Šperliņu: 22029481, anne@prakse.lv, Ivetu Uzulu: 20391199, iveta.uzula@prakse.lv
karjera1

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu