Skolotāju diena Odzienas filiālē

rudensSkolotāju diena Odzienas filiālē sākās jau trešdien (1.oktobrī). Skaistais, rudenīgais rīts, mūsu „mazā” ikdiena sākās kā pārsteigums ar Pētera Jankava dāvāto Tūves Jansones grāmatu „Tēlnieka meita”. To pasniedza skolas arodkomitejas priekšsēdētāja Biruta Irēna Osīte.
Svētki turpinājās piektdien, kad 9.klases skolēni iejutās skolotāju lomā. Patīkami pārsteidza 9.klases apsveikums un pašceptā kūka. Skolotājus sveica Vietalvas pašpārvaldes vadītāja R.Zaharāne, skolas direktore R.Pole un domes priekšsēdētāja G.Žilde
Pēcpusdienā skolotāji un tehniskie darbinieki kopā ar bērnudārza pedagogiem un darbiniekiem devās uz Nacionālā teātra izrādi „Mans nabaga tēvs”. Biļetes sarūpēja filiāles arodkomiteja un sponsori. Skolas sponsors- Ansis Saliņš.
Paldies visiem, visiem, kuri novērtē Odzienas skolotāju darbu un sagādāja tik jaukus pārsteigumus.

Direktores vietniece I.Dūmiņa