“Erudīts 2014″ 5.klasēm

Erudīts, Pļaviņu novada ģimnāzija21. maijā norisinājās konkurss “Erudīts”, kurā piedalījās sešas atraktīvas un azartiskas komandas no 5.a. un 5.b. klases. 1. kārtā skolēni individuāli veica testu, no iespējamajiem 40 punktiem komandas ieguva no 13 līdz 23 punktiem. Spraiga un aizraujoša cīņa starp komandām izvērtās 2. kārtā, atbildot uz jautājumiem sešās dažādās tēmās (dabaszinības, latviešu valoda, matemātika, kultūra, sports, Pļaviņas). Konkursa gaitā noskaidrojām, ka piektklasnieki visvairāk ir iecienījuši tieši matemātiku. Kopvērtējumā 3. vietu (37 punkti) ieguva 5.b. klases komanda “Asprātīgais četrinieks”, 2 vietu (40 punkti) izcīnīja 5.a. klases komanda “Nezinītis un kompānija”, bet 1. vietu ieguva 5.b. klases komanda “Gundegas”. Pateicību par piedalīšanos saņēma – “Slyboots” (5.a.), “Zaļie āboli” (5.b.) un “Dabasbērni” (5.a.) Lielu paldies sakām katrai komandai, jo visi bija parūpējušies par interesantu, savu komandu raksturojošu, vizuālo noformējumu, kā arī par skanīgiem un iedvesmojošiem moto! Tuvojoties vasarai, skolēnu pašpārvaldes Izglītības ministrija ikkatram novēl kārtīgi atpūsties, atgūt spēkus, piedalīties piedzīvojumos, gūt jaunus iespaidus un pieredzi, lai nākamajā mācību gadā atkal varētu krāt zināšanas un sevi veiksmīgi pierādīt!

Izglītības ministres vietniece Līga Āboliņa