Balsis

18.februārī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika vokālo ansambļu konkurss „Balsis” 1.kārta, kurā uzstājās Pļaviņu novada vokālie ansambļi. Ansambļi izpildīja trīs dziesmas: divas latviešu komponistu orģināldziesmas un latviešu tautasdziesmu. Dziedātājus vērtēja žūrija: Pļaviņu novada mūzikas skolas direktore D.Ārgule, Pļaviņu kultūras centra direktore A.Davidova, Pļaviņu novada sieviešu kora „Loreleja”vadītāja S.Kalniņa, Pļaviņu novada izglītībasspeciāliste I.Saulīte un PNĢ direktora vietniece audzināšanas darbā L.Ivanova.
Pļaviņu novada ģimnāzijas sākumskolas vokālais ansamblis saņēma 2.pakāpes diplomu.
Paldies mazajiem dziedātājiem par centību mēģinājumos, sirsnīgo dziedājumu skatē.
Paldies koncertmeistarei Sigitai Vilkaplāterei par dziesmu instrumentālo pavadījumu.

Ansambļa vadītāja Kristiāna Balode