Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Interešu izglītību nodarbību grafiks 2013./2014.m.g. 1.semestrī

Pulciņa nosaukums

Skolotājs

Diena

Laiks

Telpa

Vokālais ansamblis 1. – 4.kl.

K. Balode

Pirmdien

7.45- 8.25

Svinību zāle

117.kab.

Trešdien

       14.25- 15.05

1.– 4. kl. koris

O. Krasutina

Otrdien

14.30-15.10

Svinību zāle

Trešdien

 7.45-8.25

5. -9. kl. koris

O. Krasutina

Otrdien

7.45-8.25

Svinību zāle

Ceturtdien

7.45-8.25

Vokāli instrumentālais ansamblis 9. – 12. kl.

G. Balodis

Pirmdiena

16. 20 – 17.50

Svinību zāle

Jauktais koris 10. – 12. kl.

A.Siliņa

Trešdiena

15.35 – 17.35

Svinību zāle

Tautisko deju pulciņš 1. – 2. kl.

L. Miezīte

Pirmdiena

12.40 – 14.00

Svinību zāle

Ceturtdiena

12.40 – 14.00

Tautisko deju pulciņš 3. – 4.kl.

L. Miezīte

Pirmdiena

14.00 – 15.20

Svinību zāle

Ceturtdiena

14.00 – 15.20

Tautisko deju pulciņš 5 – 6. kl.

L. Miezīte

Trešdiena

14.10 – 15.30

Svinību zāle

Ceturtdiena

15.00 – 16.00

Tautisko deju pulciņš 7. – 9. kl.

L. Miezīte

Svinību zāle

Otrdiena

15.15 – 17.55

Tautisko deju pulciņš 10. – 12. kl.

L. Miezīte

Svinību zāle

Ceturtdiena

16.00 – 18.40

Koriģējošā vingrošana 1.- 4. kl.

I.Vārna

Sporta zāle

Trešdien

13.40-14.20

Vispārējā fiziskā sagatavotība 5. – 12. kl.

J. Eiduks

Otrdien

14.30-15.55

Sporta zāle

Vieglatlētika un fizisko īp. attīstība 5. – 9.kl.

I.Vārna

Sporta zāle

Trešdien

14.40- 15.20

Futbols 1. – 12. kl.

I.Siliņš

Sporta zāle

Sporta laukums

Pirmdien

Otrdien

16.30-17.10

Tautasbumba 2. – 5. kl.

V. Brikmane

Sporta zāle

Otrdien

13.45- 14.25

Trešdien

13.00- 13.40

Handbols 4. -5. kl.

V. Brikmane

Sporta zāle

Otrdien

14.30- 15.10

Trešdien

13.45- 14.25

Basketbols 5. – 12.kl.

V. Brikmane

Sporta zāle

Otrdien

15.10-15.55

Piektdien

7.45- 8.25

Distanču slēpošana 3. -12. kl.

J.Eiduks

Sporta zāle

Sporta laukums

Trešdien

16.00-18.00

Ceturtdien

16.00-16.40

Šaha pulciņš 5. – 9. kl.

A.Seikovska

214.kab.

Piektdien

12.00-13.20

Skatuves runas pamati 4. – 12. kl.

S. Stučka

Bibliotēka

Piektdien

7.45-8.25

Metālu metināšanas pamati 11. – 12. kl.

A.Česlis

Pirmdien

Otrdien

14.00-16.40

17.kab.

Kokapstrāde 5.- 9.kl.

G. Mozga

Trešdien

15.15-16.35

17. kab.

Skvošs

P. Kalniņš

Pirmdien, trešdien

15.15.-15.55

Skvoša zālē(Rīgas ielā)

Hokejs 1.- 12.kl.

G. Džeriņš

Trešdien

17.00-19.00

Sporta zāle

Pilsētas atmiņa

Briede

Piektdien

15.15-16.35

217.kab.

 

Odzienas filiāle

Pulciņa nosaukums

Skolotājs

Diena

Laiks

Telpa

Tautisko deju pulciņš

L.Avotiņa

Trešdien

13.40-15.05

Skolas zāle

(Odzienas filiālē)

Teci, teci valodiņa

L. Avotiņa

Piektdien

13.40-14.20

13.kab., skolas zāle

(Odzienas filiāle)

Folkloras pulciņš

  1. Lindenberga

Otrdien

12.50-14.20

Skolas zāle

(Odzienas filiāle)

Mākslas pulciņš 1. – 9.kl.

  1. Zdanovska

Otrdien

14.25-15.05

Vizuālās mākslas kab. (Odzienas filiālē)

Ceturtdien

14.25-15.05

Vispārējā fiziskā sagatavotība

  1. Eiduks

Otrdien

15.05-16.40

Skolas zāle, sporta laukums

(Odzienas filiālē)

Ansambļa pulciņš

  1. Freimane

Pirmdien

14.25-15.05

Mūzikas kab. , zāle

(Odzienas filiālē)

Piektdien

13.40-14.20

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu