“Mēs varam labāk!”

E-klase Jau otro gadu “E-klase” un “Skolas Diena” organizē konkursu “Mēs varam labāk!”, kurā piedalās 4.-12. klašu skolēni, kas kopīgiem spēkiem 1.semestrī nopelnījuši vidējo atzīmi 6 un augstāk. Šīs klases ir kvalificējušās konkursa 2. kārtai, kurā tiks vērtēts, kā procentuāli uzlaboti mācību sasniegumi 2.semestrī, salīdzinot ar 1.semestra vērtējumiem.

No Pļaviņu novada ģimnāzijas konkursa 2.kārtai kvalificējušās klases: 4.a, 10, 8.b, 12.a, 8.a, 6.b, 5.b, 9.b, 4.b, 7.e, 11, 6.a, 8.e, 5.a, 5.e, 12.b, 4.e.

Labākajām klasēm katrā klašu grupā būs balvas un īpašs noslēguma pasākums, savukārt 27 priekšmetu skolotājus, kuri savos mācību priekšmetos būs visveiksmīgāk iedvesmojuši 4.-12.klašu skolēnus, apbalvos TALLINK.

“Par zaļu pat vēl zaļāks”

Marts Odzienas filiāles skolēniem un skolotājiem sākās ar zaļo krāsu, kā apliecinot drīzo pavasara atnākšanu un ekoskolas nosaukumu. 1. martā skolā tika rīkots konkurss „Par zaļu pat vēl zaļāks” ar mērķi veicināt skolēnus domāt par videi draudzīgu dzīvesveidu.

Konkursā piedalījās komandas no visām klašu grupām, kuras centās savus spēkus un varēšanu pierādīt gan erudīcijas uzdevumos, gan praktiskos un radošos darbiņos. Īpaši interesanti un uzjautrinoši bija vērot mājasdarbu un komandu prezentācijas. Paldies visiem dalībniekiem par kopā būšanu un lieliski pavadītu laiku!

Skolotāja Laura Avotiņa.