Rūķu koris

Ziemassvētkos notiek dažādi brīnumi. Šoreiz kripatiņa brīnuma uzbira arī vidusskolas jauktajam korim, kas dīvainajā dienā 12.12.12. pārvērtās par Jauko rūķu kori.

Rūķu korim tika uzticēts valstiski svarīgs uzdevums – iedegt pilsētas ziemassvētku egli!

Uzdevums nebija viegls – egle lika sevi lūgties trīs reizes. Rūķu koris dziedāja eglei un visiem, kas bija atnākuši, lai piedalītos šinī svarīgajā misijā, daudziem jau zināmas, bet joprojām tik mīļas ziemassvētku dziesmas.

Tad ieradās ķekatnieki, kas aicināja visus piedalīties rotaļas un priecāties par krāšņo egli, kas šogad ir īpaši skaista, jo kā dāvinājums atdota pilsētai.

Rūķi nedaudz padancoja un devās iedzert siltu tēju un uzkost kādu našķi, jo ilgi kavēties nebija iespējams. 12.12.12. ātri beigsies un rūķi atkal pārvērtīsies par vidusskolēniem, kam sekmīgi jānoslēdz mācību pusgads.

Lai visiem pietiek spēka izdarīt plānotos darbus un priecīgi sagaidīt svētkus!

Kora vadītāja Aiva

P.S. Un paldies par atbalstu – balsojums bija tikai pozitīvs!