Mazie dziedātāji darbā un priekos

Mazie dziedātāji darbā un priekos, Pļaviņu novada ģimnāzija O.Krasutina, kora vadītāja

Katru pavasari mūsu koristiem ir nedaudz skumīgi, jo jāatvadās no dažiem 4.klases kora dalībniekiem. Šogad tie ir astoņi skolēni. Īpaši žēl šķirties no Kaspara Polgina, jo viņš ir mūsu skolas „1. – 4.klašu kora veterāns”, viņam ir liela pieredze kora dziedāšanā – veseli 4 gadi! Paldies Kasparam par ieguldīto darbu kora tradīciju saglabāšanā un attīstīšanā. Lai Tev veicās arī tālāk! Nākošgad 5.klases skolēniem būs iespēja dziedāt un sagādāt prieku vecākiem, skolotājiem un visiem interesentiem ar savām dziesmām jau citā kora sastāvā. Paldies, arī vēlos pateikt visiem 1. – 4.klašu kora dalībnieku vecākiem par atbalstu, sadarbību un pacietību!

Mācību gadu noslēdzot, trešdien, 30. maijā, 1. – 4. klašu koris piedalījās svinīgajā pasākumā „Pavasara svētki” sākumskolā un vakarā kopā ar skolotājām O. Krasutinu un Ilzi Luksu apmeklēja Latvijas Nacionālās operas baleta izrādi „Apburtā princese”. Daži skolēni baletu apmeklēja pirmo reizi, uzvedumu klausījās un skatījās ar lielu interesi! Mājupceļā vismazākie dziedātāji paspēja pagulēt, jo mājās atbraucām ļoti vēlu. Liels paldies skolotājai Ilzei Luksai par veltīto korim laiku un sadarbību. Lai sākumskolas koristiem skaista un saulaina vasara, lai izdodas uzkrāt daudz spēka un enerģijas un nākošgad dziesmas skanētu vēl skaistāk un skanīgāk!