Futbola diena Pļaviņās

Futbola diena Pļaviņās I. Siliņš

Svētdien, 13.maijā Pļaviņu novada ģimnāzijas stadionā tika organizēts futbola dienas pasākums. Republikā šie svētki notiek 16. – 19. maijā. Tika aicināti visi interesenti, kuri mēģinājuši kaut riezi iespert bumbai. Programmā bija paredzēti dažādi futbola elementi un to ātrāka un tehniskāka izpilde. Bija sarūpētas balvas un medaļas, tika organizēta jauno futbolistu draudzības spēle, kā arī veterānu mačs. Neiztika arī bez godīgi nopelnītiem saldumiem.

Tātad soda sitienu izpildē labākais sasniegums viesim no Dekšāres pamatskolas Svenam Semkānam.
Otrā vieta Raivo Jankuns – Pļaviņu novada ģimnāzija.
Trešā vieta Valts Siliņš – Aizkraukles novada ģimnāzija.

Bumbas vadīšanā 20m distancē ar noslēdzošu sitienu vārtos:
1. vieta Kristers Vanags – Pļaviņu novada ģimnāzija.
2. vieta Kristaps Ostrovskis –Pļaviņu novada ģimnāzija
3. vieta Sandis Locāns – Dekšāres pamatskola

Bumbas žonglēšana:
1. vieta Svens Semkāns – Dekšāres pamatskola
2. vieta Raivo Jankuns – Pļaviņu novada ģimnāzija
3. vieta Valts Siliņš – Aizkraukles novada ģimnāzija

Toties speciālo balvu bumbas žonglēšana izpelnījās Norberts Mickevičs, kurš arī daudz vecāks, toties bumbu pārvaldīja visvairāk – 18 reižu.

Protams, vislielāko līdzjutēju pulku saistīja draudzības spēle starp Mežāres pamatskolas un Pļaviņu novada ģimnāzijas U – 10 vecuma grupas komandām, kur savus lolojumus atbalstīja viņu vecāki. Gala rezultāts 2:0 pļaviņiešu labā.

Un noslēgumā jaunajiem futbolistiem spēles analīzei – draudzības spēle veterāniem starp Pļaviņām un Aizkraukli. Draudzīgā cīņā pārāki izrādījās aizkrauklieši 5:1, ļīdz ar to futbola dienas Pļaviņās izskanēja. Tālāk – sākas grūtā čempionāta sezona 2012.