Daugavpils Universitātes rīkotajā olimpiādē “Paskāla ritenis”

olimpiāde 28. martā septīto reizi tika iegriezts “Paskāla ritenis”. Olimpiādei bija pieteikušies 83, bet piedalījās 75 dalībnieki: pamatskolas klašu audzēkņu grupā – 7, vidusskolas klašu un profesionālo vidējo izglītības iestāžu audzēkņu grupā – 68.

Visiem olimpiādes dalībniekiem tika piedāvāti vienādi teorētiskie jautājumi un praktiskie uzdevumi. Pirmo reizi olimpiādes dalībnieki sacentās un viņu veikumu vērtējām divās klašu grupās:
• pamatskolas klašu audzēkņu grupā (3 godalgotās vietas);
• vidusskolas klašu un profesionālo vidējo izglītības iestāžu audzēkņu grupā (3 godalgotās vietas).

Visi darbi tika ļoti rūpīgi pārbaudīti. Rīcības komiteja, atbilstoši nolikumam, apelācijas līdz 10.04.2012. netika saņēmusi, tāpēc 11.04.2012. rezultāti tika apstiprināti.

Prieks, ka 7.-9. klašu grupā 1. vietu ieguva Ieva Skrabutena (8.a), un 10.-12. klašu grupā atzinību ieguvušo skaitā ir Jānis Ozoliņš (12.b)!

Fotogalerija šeit.