Zemgales novada vokālās mūzikas konkursā „Balsis”

Konkursā "Balsis", Pļaviņu novada ģimnāzija30.martā sākumskolas ansamblis piedalījās Zemgales novada vokālās mūzikas konkursā „Balsis”, kurā ieguva 2.pakāpes diplomu. Konkursā piedalījās no 2.kl. Elīza Luksa, no 3.kl. – Sonora Balode, Krista Priede, Amanda Ķirse, no 4.kl. – Beāte Kaņepēja, Līva Kārkliņa, Anete Kapteine, Laine Liepiņa, Simona – Līna Grundšteina, Jana Rediko un Samanta Pusplatā.

Jaunākajā grupā, kurā piedalījāmies mēs, uzstājās kolektīvi no Jūrmalas, Pļavniekkalna, Misas, Mārupes, Elejas, Auces un Salaspils. Katrs kolektīvs izpildīja divas dziesmas: acapella (dziesmu bez pavadījuma) un orģināldziesmu. Konkursa laikā varējām noklausīties citu kolektīvu sniegumu. Ansambļus vērtēja žūrija: J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas docents Jānis Grigalis, Mūzikas pedagoģes Irēna Nelsone un Mārīte Puriņa, projekta vadītāja Antra Strikaite. Apbalvošanas laikā žūrija pozitīvi izteicās par kolektīvu kvalitatīvu sagatavošanu, izsniedza diplomus un dāvāja Bauskas bērnu un jauniešu centra vokālās studijas izdotos diskus „Miljons”.

Paldies meitenēm par skaisto dziedāšanu un omulīgo noskaņojumu konkursa dienā!
Paldies koncertmeistarei Sigitai Vilkaplāterei.

Ansambļa vadītāja Kristiāna