Erudīts 2012

Erudīts, Pļaviņu novada ģimnāzija Piektdien, 9. martā, ģimnāzijā risinājās ikgadējais konkurss “Erudīts” 10.-12. klašu skolēniem.

Arī šogad konkurss tika rīkots komandām,- konkursā piedalījās 7 komandas:

Pavisam konkursā bija 11 kārtas - Komandu vizītkartes, Vispārīgs tests, Literārais konkurss, Teikumi svešvalodās, Muzikālais konkurss, Konkurss dabas pētniekiem, Vēstures avotu izpēte, Matemātiskais brīnums, Uzmini nu, Kapteiņu konkurss, Sportiskās aktivitātes. Papildus punkti komandām tika piešķirti par līdzjutēju aktivitāti.

Konkurss ritēja spraigi, un vēl 3 kārtas pirms konkursa beigām uz to brīdi pirmo labāko komandu no trešās atdalīja vien 2,5 punkti.
Pēdējā kārtā uzvaru izcīnīja komanda “Visneiedomājamākā komanda” (81,33 punkti), par nepilniem diviem punktiem apsteidzot komandu “Resnie putni” (79,67 punkti). Ļoti tuvu punktu ziņā trešās vietas ieguvēja – komanda “Terodaktili” (77,17 punkti). Tikai nedaudz mazāk punktu komandai “Ameno” (74,17), komandai “1a” (73), “A Team” (71,5) un komandai Klondaika (64,5).

Atsevišķās kārtās visvairāk uzvaru – piecas – komandai “Resnie putni”.

Liels paldies visām komandām un to atbalstītājiem!
Paldies skolotājiem par uzdevumu sagatavošanu un darbu labošanu un Andrejam Sīmanim par konkursa tehniskās puses nodrošināšanu.

Tiekamies nākamgad!